Putování za kounickou Frankovkou 2024

Srdečně vás zveme na 9. ročník otevřených sklepů Za Kounickou Frankovkou, který pořádá Bratrstvo vinařů a kopáčů 1737. Těšit se můžete na neopakovatelnou příležitost ochutnat místní Frankovky a další skvělá vína od více než 30 vinařů, kteří se pyšní tradicí a kvalitou svých vín.

Cena vstupného je 350 Kč, a v ceně vstupného získáte skleničku, taštičku, mapku a platební náramek s čipem na individuální nabití Franků, kde 1 Frank odpovídá hodnotě 10,- Kč. Systém od společnosti NFCtro vám usnadní platby během akce.

Abychom vám zajistili maximální komfort, letos pro vás máme k dispozici 6 klimatizovaných autobusů, které vás bezpečně dopraví mezi sklepy a obcemi.

Online předprodej vstupenek začíná 15.3. na stránkách https://www.nfctron.com/cs/tickets, kde obdržíte QR kód, který si v den akce odbavíte na pokladnách. Fyzický předprodej bude spuštěn od 26.4. ve Vinařství Jan Plaček v Moravských Bránicích a nově v Dolních Kounicích na náměstí Míru v prodejně vinařských a cyklistických potřeb u Martina Střechy a v Brně ve Vinotéce u Tří knížat na Jánské 12. Při fyzickém předprodeji obdržíte už skleničku, kapsičku, mapku a před nabitý platební náramek.

Doporučujeme vám rovnou dobít Franky při nákupu vstupenek, abyste se později nemuseli zdržovat. Nevyčerpané Franky Vám na požádání vrátíme.

Přijďte s námi objevovat lahodná vína a nechte se unášet atmosférou otevřených sklepů v jedinečné lokalitě. Těšíme se na setkání s vámi!

Příspěvek byl publikován v rubrice Naše akce, Výstavy vín. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *